Reklama
 

 

 

 

 

Žinios
Kiekvieną darbo dieną 18:00 ir 20:00

Įvykiai, kuriems nelieka abejingų.
Nuomonės, kurios mums rūpi.
Požiūriai, kurie kitu kampu atskleidžia kasdienes aktualijas.
Operatyvios, dinamiškos ir šiuolaikiškos INIT televizijos žinios.

Galite susisiekti su mumis:
Tel:  (8 37) 42 22 47
El. paštu:  tv@init.lt
UAB „Init“, Laisvės al. 30A, Kaunas

Žinias galite žiūrėti čia.

 

D.U.K.  

Pirmadieniais 20.35 val.

 
Jūs klausiate – mes atsakome. Tai, kas vienam smulkmena, kitam gal būt – galvos skausmą kelianti  problema. Laidoje Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.) atsakome į visus kauniečiams  rūpimus klausimus ir kviečiame jų užduoti dar daugiau. Ar gali būti jog parke vedžiojamas šuo  laksto ant mirusiųjų? Kiek mokėsime už šildymą? Ar daugiabučių liftai pavojingi gyvybei? Kas ir  kodėl miesto aikštes ir skverus pavadino kitų šalių pavadinimais? Tiesūs atsakymai dažniausiai  užduodamiems klausimams - nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 20.20 val. Laidos vedėja Raminta Vasiliauskienė.

NEPRIGAUSI 

Šeštadieniais 20.25 val.
 
„Neprigausi!“ - taip manome visi. Tačiau kaip elgiamės, kuomet kažkas iš tiesų bando mus  prigauti? „(Ne)prigausi!“ – laida, kurios dalyviu gali tapti kiekvienas. Netikėtos ir provokuojančios  situacijos miesto gatvėse, smagūs fokusai, šmaikštūs laidos vedėjai - ir gera nuotaika penktadienio  vakarui garantuota! Niekada negali žinoti, kada būsi prigautas pats, tačiau kiekvieną penktadienį  gali pamatyti, kaip mes prigauname kitus! Vedėjai A. Jackūnas ir L. Saudargaitė.

 

Mūsų praeities beieškant

Sekmadieniais, 15.20 val.

Laidos „Mūsų praeities beieškant“ kūrybinė grupė domėsis protėvių paliktais pėdsakais. Daugelis mano, kad senieji baltų mitologiniai tekstai – tai vaizduotės vaisius, bet atidžiau perskaičius sakmes, mitus ar pasakas, nesunku pastebėti, kiek daug juose lypi gilios išminties ir estetikos.  Reiškiniai įgauna visai kitokią prasmę. Tautosaka atskleidžia protėvių buitį, dvasinę kultūrą ir pasaulio sampratą.
Nuo neatmenamų laikų žmogų ir gamtą sieja glaudus ryšys. Taikydami geomitologinį metodą įminsime daug mįslių: kaip susiformavo upės, ežerai ir kalnai. Samprotausime, kodėl senovėje tokios mitinės būtybės kaip laumė ir velnias buvo laikomos šventomis, o vėliau tapo blogio įsikūnijimu. Svarstysime, kaip laikui bėgant pasikeitė žmogaus vertybės. Ar paveldėjome prosenelių sampratą apie šeimą?
Pirmadienio vakarais jūsų laukia įdomūs faktai, garsiausių Lietuvos mokslininkų diskusijos. Laidą veda Leopoldas Krušinskas

Sportas, grožis, sveikata

Ketvirtadieniais, 20.35 val.

Laida “Sportas, grožis, sveikata” skirta fitneso ir kultūrizmo sporto mėgėjams, treniruoklių salių lankytojams ir visiems, besirūpinantiems savo sveikata ir išvaizda. Laidoje rodomas metodinis skyrelis, kuriame galite matyti taisyklingą pratimų atlikimo techniką, patarimus treniruočių ir mitybos klausimais, kulinarinis skyrelis, kuriame dalinamės sveikų ir skanių patiekalų receptais, rodomos Lietuvoje ir pasaulyje vykstančios kultūrizmo ir fitneso varžybos, televizinis projektas “Pasiruošk su mumis vasarai”, kurį organizuoja Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacija.

 

Žalgiris TV savaitė 

Sekmadieniais 20:00


Žalgiris TV savaitė - savaitinė Kauno „Žalgirio“ laida, kurioje apžvelgiami naujausi krepšinio komandos rezultatai, būsimos rungtynės bei iš arti pateikiamas krepšininkų gyvenimas. Dėmesys skiriamas ir „Žalgirio“ futbolo bei regbio komandoms, jaunimo krepšinio ekipai, „Žalgirio“ garbės klubo nariams ir visai žaliai baltų veiklai.

 

© Init 2007 Pagaminta mamaikoj